Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Facebook aplikace

zdravim, jen se chci zeptat, jestli nekdo nevi, proc mi nejdou na fb ty aplikace. Jak tam je napriiiiklad.... "Jaka zbran se k tobe hodi" tak kdyz dam "poradit se" tak to tlacitko nic nedela... a kdyz uz je tam treba rovnou vysledek, tak ho nemuzu sdilet... cim to je?

Težko říct, na FB nejsem, takže neotestuju. Flash jako takový jde? Ostatní hry jdou? Možná je to chyba jen v té dané aplikaci. Pokud nejdou ostatní hry, zkusil jsi jiný prohlížeč? Případně se zeptat známých, jestli jim ty dané aplikace jedou bez problémů?

Kdyby FB zrušil všechny externí aplikace úplně, udělal by nejlíp. To by ale komunitní server, kde se nedají hrát přiblblé hry asi už nikoho nezajímal, škoda..Tak to budu dál vše zablokovávat ručně a mazat lidi, kteří mě prudí tím, abych vstoupil do sekty farmářů třeba