Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem televize parametr

ahojte,
nepatří to přímo sem ale rád by jsem se zeptal:
jaký parametr mám u televize hledat, aby byla schopna příjimat jak pozmení vysílaní v HD a i satelitní vysílání v HD (předpokladám, že tam bude štěrbina na kartu, kterou tam vložím a nebudu potřebovat takový ten satelitní reciever).

díky za odpovědi

Mno, někomu se LED líbí, někomu (mně) ne - připadá mi to studené jak frigida. Pokud chceš LED, dej si pozor na provedení: valná většina obsahuje tzv. Edge, což příliš nepřispívá k homogenitě podsvícení. Lepší (ale taky notně dražší) je Full (či Direct). Osobně u TV preferuju podsvícení CCFL, ale je to na tobě. Více zde.