Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HTML - Jak to udelali ?!

http://www.novinky.cz/domaci/82002-pomaly-pokles-vo dy-zatezuje-hraze--hrozi-protrzeni.html

Když klepnete na zvětšit obrázek tak začne přebíhat takový červený čtvereček uprostřed.
Jenže ten čtvereček přebíhá i v průběhu načítaní obrázku dokud jej načítaný obrázek úplně nepřekryje.

Flash animace to není. Můžete někdo odhadnout princip jak to vlastně udělali ? :-?
Je to jeden obrázek a způsob jak to zajistit by bylo udělat tabulku a u té určit nulové rámečky a postupně dočítat.

Jenže takhle to neudělali.

Lacný, ale o to krajší. V jednoduchosti je krása, moje heslo :-)

Inak... v snahe zistiť aký nový tag je v HTML aby som spravil takéto pekné loadovanie som hneď začal prehľadávať celý kód :-D hehe. Keď som zbadal odkaz na pozadie... hneď mi svitlo :-) Dobrú noc prajem.

LucKobRa