Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s externim HDD

Dobry den potřeboval bych pomoct muj externi hdd mi prestal fungovat, po vlozeni do usb portu se nenacte ale po nejake minute skoci zprava disk nebyl naformatovan, chcete jej zformatovat nyni? .....ale na disku mam data a nechci o ne prijit je to tedy konec s harddiskem nebo da se nejak zachranit aspon data z nej aniz bych ho musel zformatovat?

zkusit ještě načíst disk v jiném pc.
když nic tak rozebrat obal násilím, a disk zapojit přímo do pc, jestli žije.

pro příště: disk/flashku vždy odpojovat levým myšem na ikoně vpravo dole. ovšem pokud má někdo nastaveno schovávání ikon, pak jeho datům nepomůže nic.