Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Načtení BIOS po zapnutí PC

Už podruhé mi po spuštění naskočila jenom úvodní obrazovka základní desky, potom v bedně cvaklo, obrazovka zhasla a objevila se hláška, že na monitoru není signál. To se cyklicky několikrát opakovalo. Po vypnutí natvrdo ze zásuvky spuštění proběhlo normálně. Nevíte kde může být zrada ? Samozřejmě mám železo měsíc po záruce.

Je to přetakotvaný?Není tam nedávno něco přidávaného například paměti ? Pokud je na obě otázky NE tak možná základovka se loučí ale může to být cokoliv jiného.