Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přidání připojení k internetu

Zdar na půdě sem vyhrabal starý komp,tak sem ho vyčistil naistaloval Windows XP.V sítových připojeních neblyla žádná položka tak sem dal vytvořit nové připojení dal sem Připojení k internetu-nastavit ručně-připojení k širokopásmemu připojení,které je vždy ztaplé__a hodilo to široko pásmový připojení jsou již naistalována přitom nejsou nevíte co stím?

Já teda nevím co s tím.
Ale kdybys lépe popsal situaci, možná by se dalo na něco přijít.
Kromě windows XP jsi nainstaloval i všechny ovladače: pro základní desku, síťovou kartu a tak? Ve správci HW nejsou žádné otazníky ani vykřičníky? A hlavně - fyzicky připojeno k internetu to máš jak? Kabelem do routeru? Nebo přes modem do telefonní linky? Nebo bezdrátem?

zjistil jsi prd.
na skříni máš samolepku s typem pc a výrobní číslo. na základní desce je zase typ desky. všechny 3 údaje by tě dovedly k ovladačům ze supportu hp.
taky existují diagnostické programy, které ti přesně vyjmenují tvůj hw v pc (siw, sysspec, everest), nebo aspoň typ základní desky (cpu-z).

nicméně podle toho co píšeš a jak se to chová, ti nevěřím že víš co to je ovladač k chipsetu základní desky, a žes ho instaloval.