Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hlasovanie o nove logo - poradna.net - kolo 1.

pretoze tych navrhov je nakoniec viac ako sme ocakavali, tak to rozdelime do viacerych kol. vitazne loga z jednotliych kol sa potom stretnu vo finale. ukoncenie kazdeho kola bude po dostacnom pocte hlasov, takze ak mate este nejake navrhy, tak mozte este na nich robit, kym sa neukonci hlasovanie. svoje navrhy ale vkladajte sem, aby to bolo na jednom mieste: thread.php . do ankety davame vsetky navrhy, ktore maju s logom aspon nieco spolocne. takze mozte zacat s hlasovanim. :-)

1, stavajuce logo - [logo.gif]
-------------------------------------------------- ------------------------------------
2, siberianov navrh 1 - [logo23ky.png]
-------------------------------------------------- ------------------------------------
3, siberianov navrh 2 - [logo2redhran6nd.png]
-------------------------------------------------- ------------------------------------
4, siberianov navrh 3 - [logo221jy.png]
-------------------------------------------------- ------------------------------------
5, siberianov navrh 4 - [logo22red6vh.png]
-------------------------------------------------- ------------------------------------
6, touchwoodov navrh - [logo6ek.jpg]

loading...

To by měli posílat autoři těch log, jinak by nebylo zařazeno do ankéty ne? Možná to chtělo udělat na ta loga nějaké podmínky.
Já mám takovou svou jedinou, nebo spíše rčení. Když to vypadá dobře na čepici, či na tričku, vypadá to dobře všude. :-)

edit:// dal bych to v Irfan View hromadně zmenšit na nejvíce 350 px a bylo by.

Abych byl upřímný, nelíbí se mi nijak zvlášť ani jedno. Možná to stávající, ale až na tu myš mě z toho není jasné, čeho se vlastně poradna týká. A vzpomenu-li na počáteční nápad, že na doméně poradna poběží x nezávislých jiných poraden pro jiná odvětví, měla by i tato být odlišena něčím, co jednoznačně bude evokovat její zaměření. A nebo tomu možná nerozumím?!

Já zase doplním původní odpověď. :-)
Pokud se někomu nelíbí žádný mobil na výstavě mobilů, měl přeci možnost nějaký vyrobit a také ho poslat na výstavu.
Nebo něco jednoduššího:
Pokud se někomu nelíbí dechovka, má přeci možnost, chopit se houslí a hrát něco jiného sám. :-)

Není (skoro) vůbec důležité, kdo jaký program používá, ale jak jej umí ovládat a využít jeho potenciál. Už jsem viděl spoustu "umělců" s Adobe Photoshop, kteří v něm neuměli tak základní věci, které bych měl v Malování za půl minuty...

U návrhu loga jde především o nápad - zpracování už pak je hračka.

To je jedno v čem se to udělá. Není software, kterému řekneš: "Vyrob logo poradny" a on ho vyrobí. Musíš vědět, co chceš a editor je pouze nástroj, kterým to zrealizuješ. Dá se to udělat třeba i ve Wordu a když je to dobrý nápad, zkušený grafik to pak má "za chvilku" v profi kvalitě.