Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalacka windows 7 Home Pr. 64b

Ahoj,

nemate nekdo moznost poskytnout ISO nebo instalacku zminenyho systemu? Koupil jsem novej ntb a chtel bych to nainstalovat bez vseho toho super vybaveni, ktery dodava vyrobce, jenze nemam cd, protoze na ntb je jen skryta partition, ktera ale obnovi opet zase vsechen sw od vyrobce. Klidne za malej poplatek. Nechci to tahat nekde z torrentu, protoze kdovi co v tom je. Kdyby se nekdo nasel, tak by asi bylo lepsi se domluvit pres PM. Na windows webu jsem nasel ke stazeni jen verzi Pro a na tu by mne zase nesel klic.

Dik.

Tak jsem právě vyzkoušel následující:
na nový ntb HP ProBook 4320s s OEM W7 Pro jsem nainstaloval z DVD čistou korporátní verzi W7 Pro (obojí CZE a 64bit verze) a zkusil aktivovat pomocí aktivačního kódu z COA notebooku a aktivace bez problémů proběhla.
Třeba to někomu pomůže...