Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak opravit system?

Zdravim, mam problem, v mini notebooku EEE (XP)bez cdromky se obevila hlaska pri spusteni -chyba cteni disku, restartujte ..... porad dokola, nesel ani nouzovy rezim.
Vyndal jsem sata disk a vlozil jej do jineho PC(XP), pri startu se udelala nejaka kontrola a disk v XP je videt, jenze kdyz ho vratim zpet do mini notebooku tak to pri spusteni hlasi- Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key

Prosim, jak nastartuji zpet system kdyz v mini notebooku nemam cdromku? Dekuji

Tak jsem to udelal, jen na mini notebooku se ukazuje furt uz modra smrt, kaslu na to. Jen bych ted potreboval jak zalohovat dokumenty z mini notebooku, kdyz ten hdd dam do jineho pc, tak muzu prochazet nejakymi slozkami, ale nevidim dokumenty uzivatele, prosim poradi mi nekdo? diky

Tak jsem tu znova, ted bych potreboval zachranu dat z toho Notebooku(mluvim o tom eee bez cdrom).

HDD jsem vytahl, dal jsem ho do jineho pc jako master a dal instalovat XP z cdromky, nedal jsem novou instalaci, ale instalaci aby se zachovali puvodni soubory. XP nainstaloval a najel do systemu.

Jenze ted co dal? Na jednotce C: hlasi - vyuzite misto 36,9GB z 72gb, jenze cca 30Gb dokumentu ktere potrebuji zachranit nemuzu nikde najit? Kdyz oznacim vsechny slozky na C: i s windowsem tak mi to hlasi velikost vsech slozek 6,14GB, kde je ten zbytek? Diky

Pokud už jsi něco přepsal, tak to nezachráníš. Takže, jak píšu výše, zapojit jako slave, zjistit co se dá přečíst, převzít vlastnictví (což XP Home neumí), stáhnout. Potom na zbytek poštvat GetDataBack nebo jiný záchranný SW.
Kromě toho, nainstalovat systém v jiném počítači je naprosto nesmyslné(pokud nemá identický hardware).

Tak jsem si nahral na flesh operacni system XP, dal do toho netebooku a nastavil bootovat z USB. Jenze XP nelze vubec nainstalovat, spusti se instalacka, nejdrive tam behaji zda chcete nainstalovat raid, stisknete F6, nacitaji se ovladace ale pak to hodi modrou smrt.
Dokonce jsem nainstaloval win98, z nich jsem zkousel nainstalovat opet xp a to same, modra smrt..
Uz si fakt nevim rady.