Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem defragmentace

Zdravim chtěl bych se zeptat mám asi tak 3 týdny nové pc hraju zatim všechny hry na full bez záseku a ne jen hry celkově pc jede normalně a včera zapnu nachvilku hru grid na mp a fps se pohybujou jen kolem 50 a to to ješte před par hodinama jelo na 180 stalích , pc sem odnesl okamžitě tam kde mě to skladali a vysledek byl takovej pc je v pořádku co se tíče HW , takže mě je divny čím to muže bejt včera sem projel pc antivirama nic pročistil disc nic ale defragmentace se mě zdála divná tak se chci zeptat je možny že je to už moc zaneřádený nebo defragmentace nema na fps vliv ? tady scereen jjjm.png ješte sem ji neprováděl nemám tet moc čas bejt u pc a defragmentace trva poměrne delší dobu jen bych chtěl vědět muže to natom mět taky nákej podíl ? předem diky za rady odpovědi . omluvte můj pravopis sem nato pako.

čím víc ten systém budeš zasírat desítkami doporučených antivirů, antispywarů, anticleanerů, antiregistrů, automatických updatů, monitorů a hledačů update jiných softwarů, tím neodvratně níž ti bude padat výkon systému.

ale těch 180fps je jen teoretická onanie na dvě věci - pro prakticky holý systém který akorát ukazuje pěkné číslo.
to ty hry rovnou mohly zůstat v dosu a nepotřebovaly by multitask os.

Ahoj,
nevím sice jestli může mít rozházený disk vliv na fps ale proč by ne. :) Pokaždé když cokoliv nahraješ do pc, tak se to zapíše na disk. Má to svoje mouchy a to, že on si data zapisuje jak se mu to hodí a zrovna tam kde má na disku kousek místa. To znamená, že pokud máš na disku třeba film a potom nainstaluješ nějakou hru, ten film potom smažeš (zůstane tam po něm díra) a jdeš instalovat jinou hru, tak on kousek hry třeba hodí na to místo po tom smazaném filmu, jenže tam se třeba nevejde ta hra celá, tak jde a hledá volné místo, kam by nahrál zbytek hry. No a tak se stane, že máš jednu hru rozházenou po celém disku a to po kouskách. No a když potom hraješ, tak on musí neustále běhat po disku a hledat kousky té hry aby sis mohl zahrát. A tak hra nemusí fungovat úplně plynule. :puff: asi jsem ti nepomohl, ale už víš proč defragmentovat :-p

Těch 180 jelo jako singl hra bez internetu ? Ano podle mě to může ovlivňovat server ke kterému jsi připojený a rychlost připojení k internetu. Nejlépe asi když hru zkusíš zas jako singl, nebo nainstaluješ nějaký benchmark jako 3dmark 06 a porovnáš výsledky kolik má počítač mít.