Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prevod divx na DVD

Delal sem si s divx filmu DVDcko, a ted se mi vse ulozilo titulky do png, film do mpv a zvuk do wav, pak jeste nejake male souboru tipu avs, ini, atd.. a ted nevim co s tim potrebuji to vypalit jako DVD film, poradi nekdo jak s toho udelat iso soubor ci voby? predem dikes

[mod]Opraveny titulok (povodne "avi to divx") (MM..)[/mod]

To ako je schopná Nero 7 oproti 6 mi pripomenulo vtip:

Pentium a 286 sa rozprávajú:
- Peeennttiiiiuuumm, koooľľkkkooo jjjeee dddvvvaaaa aaaaa dddvvvaaaa?
- 5
- Aaaaalllleeee ttttooo jjjjjeeee zzzzzllleeeee.
- Ale ako rýchlo.

Žiaľ Nero 7 má v sebe vraj veľa chýb (ja som si síce nevšimol žiadnu, kým som ho používal), ale je strašne spomalený. Ešte aj úbohé napaľovanie mi neskutočne zaťažovalo procesor.