Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows virtual PC

Čau, prosím vás mám trable s tímhle softwarem od microsoftu... Kromě XP Módu bych totiž potřeboval rozjet i virtuální linux. Potíž je, že se dostanu pouze na obrazovku kde vybírám jestli to spustit jako LiveCD nebo jestli to chci nainstalovat... dál se už ať zvolím jakoukoli možnost nedostanu. VirtualPC se prostě vypne a hotovka neví někdo co s tím proboha je? Na youtube sem viděl jak na tom nějakej kluk bez problémů rozběhl Ubuntu 10.04 (to samý zkouším rozběhnout i já).
EDIT: OS mám W7-Professional 64-bit

MS nema cil umoznit uzivatelum zkouset neco jineho... Alespon tak mi to prijde. ;-)

Mozna, kdyby si nekdo pohral s konfiguraci linuxu, tak by to melo fungovat. Ja se bavim o defaultnim nastaveni a osobnich zkusenostech. Samozrejme ty same distribuce na "realnem zeleze" fungovaly bez problemu.

PS: nezkousel jsem HW virtualizaci, me zelezo ji nepdporuje. Mozna s ni se to bude chovat jinak. Nevim...