Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční USB myš

Chtel bych požádat o radu...jednoho dne mi náhle na notebooku přestala fungovat myš, hned poté jsem ji vypojil a vyzkoušel jsem ji na jiném PC a tam uplně normalně fungovala. Tak jsem koupil novou myš a ta také nefachčila. A tak jsem vyzkoušel USB lampičku a ta na tom samém USB portu fungovala ale myš ne!!... zkoušel jsem i odinstalovat ovladač a nainstalovat jiný ale stále nefungovala...A tak vás žádám o řešení tohoto problému s myší Netscroll 100X
Předem díky...Danek...:-)
Upravena velikost písmen, odboldováno. (karel)

ve správci zařízení je nějaký otazník? usb řadič tam je vidět?
když připojíš do usb buď klávesnici nebo tiskárnu - taky nefungují? používají stejný přenos dat jako myš.
lampička využívá z usb jen napájení - ale znamená to, že usb port by měl dodávat dostatečný proud pro fungování myši.

zkoušel jsem i odinstalovat ovladač a nainstalovat jiný ale stále nefungovala

můžeš ještě zkusit odstranit starou odpojenou myš - spustíš příkazový řádek cmd.exe, do něj zadáš:

set devmgr_show_nonpresent_devices=1
start devmgmt.msc

spustí se ti správce zařízení, v něm dáš zobrazit skrytá zařízení.
najdeš starého myša podle ovladače, dáš odinstalovat (asi stačí "del").
v přidat/ubrat software taky zkontroluješ že není žádný soft od genius netscroll nebo jiný.

windows jsou stále původní instalace od prodejce? přesto bych přeinstaloval driver chipsetu (z cd s drivery nebo od výrobce na netu). chipset zjistíš třeba programem cpu-z.

do prohlížeče událostí ses díval? eventvwr.msc - jestli tam není nějaká červená chyba související s ovladačem usb.