Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak udělat zvětšování okna? css nebo tak?

Zapněte si tuto stránu http://www.agame.com/game/bubble-hit-christmas.htm l a když se načte ta hra tak je nad ní možnost si to okno s tou hrou zmenšit nebo roztáhnout. Našel by se někdo kdo by věděl jak to udělat na své stránky? Předpokládám že nikdo neodpoví protože je to asi nadlický výkon něco takového. Ale pokud by někdo věděl tak se přiznám že bych před ním smeknul.

Je to Javascriptem... nadlidský výkon je zobrazit si zdroják... ;-)

<div id="zoom">
   <table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" id="zoom_td">
      <tr>
        <td align="right" width="20">
          <a class="zoom-out" href="#zoomOut" title="Make the game smaller">&#160;</a>
        </td>
        <td width="164" align="center" style="text-align:center;">
           <div id="zoomSlider" style="padding: 0px; width: 154px; margin: 0 auto; text-align:center;"></div>
        </td>

        <td align="left" width="20">
          <a class="zoom-in" href="#zoomIn" title="Make the game bigger">&#160;</a>
        </td>
        <td>
          <a class="zoom-reset btn_orange" href="#zoomReset" title="Reset size"><span>Reset size</span></a>
        </td>
      </tr>
    </table>

</div>
<script type="text/javascript">
<!--
	var slider = new dhtmlxSlider('zoomSlider', 154, 'tweens', false, 50, 200, 100);
	slider.init();
	slider.attachEvent("onChange", zoomObject);
	$('#zoom_td a.zoom-in').click(function(){ slider.setValue( slider.getValue() + 20 );return false;});
    $('#zoom_td a.zoom-out').click(function(){ slider.setValue( slider.getValue() - 20 );return false;});
    $('#zoom_td a.zoom-reset').click(function(){ slider.setValue( 100 );return false;});
-->
</script>

Dík za radu. Zítra zajdu do firmy co sídlí kousek odemne a zeptám se kolik by stálo něco takového na moje stránky. Jsou tam profíci, takže předpokládám že to daj dohromady. Nerozumím tomu tak to přenechám jim. Rozpočet na to mám. Díky ahoj

To je rozumné. Neříkám, aby ses neučil nové věci, ale je potřeba postupně, ne skočit hned na něco těžkýho. Zabil bys spoustu času a stejně by to nefungovalo tak jak bys chtěl.
Otázkou je, jestli to je vůbec nutné použít - co když někdo bude mít vypnutý JS?