Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPad - videa a email

Ahoj, mám iPad jen pár hodin a mám na něm několik problémů. Doufám, že s ním někdo má zkušenosti. Problémy nejsou tragické, jistě půjdou nějak vyřešit, ale já zatím nemám tušení jak. :-)

1) Jaksi nemůžu dostat do iPadu svá videa a hlavně filmy v AVI formátu. Když připojím iPad k počítači, tak v iTunes je nabídka videí z celého počítače, jenže ani u něch nevím jak je přidat do iPadu. Kromě toho to jsou videa ve formátu WMA, WMV, či MP4. Také jsou všelijak na přeskáčku, tak bych se chtěl zeptat, zda v iTunes s těmi videi nejde udělat nějaký systém. Nevím jestli iPad podporuje AVI. V tom případě by pomohl nějaký conventer?

2) V základních ikonách iPadu je email. Ale nastavení adresy ze seznamu.cz mi nejde a nejde.

3) Dále mě trochu štve, že hudba nejde synchronizovat s WMP, ale to se dalo čekat. Teď mám v iPadu nepřeberné množství hudby bez jakéhokoliv systému. Nejde s tím něco dělat?

Pokud někdo máte iPad, či zkušenosti s ním, poraďte prosím. Děkuji.

musim poopravit audaxa

1. Ak chces prehravat videa aj ineho formatu ako je MOV a podobne apple compatible, tak si cez appstore nainstaluj aplikaciu VLC. Cez iTunes potom priamo tejto aplikacii vies priradit videa (mal by si to tam najst - vola sa to file sharing). VLC vie aj titulky, pokial sa subor vola rovnako ako movie.

2. so seznamom nemam skusenosti, ale problem mozno bude s tym, ze nepodporuje IMAP protokol.

3. zatial som nemal potrebu do iPadu trepat hudbu (je to dost neprakticky prehravac vzhladom na velkost), ale pojde to len cez iTunes a potom sa urcite daju vytvarat aj albumy etc.

Vše je tedy vyřešeno, kromě toho emailu. Chci nastavit emailovou schránku na seznam.cz.
Postup:
Email
-Ostatní
-Nový účet - vyplním jména, adresa emailové schránky, heslo, popis se vyplní automaticky (seznam)
-Následující:
Server příchozí pošty
Hostitel: ?
Uživatel: ?
Heslo: ?
Server odchozí pošty
Hostitel: ?
Uživatel: ?
Heslo: ?

U otazníků nevím, co mám vyplnit.