Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor vytazeny na 95 %

ahojte, vedel by mi niekto prosim vas poradit ako mam vymazat proces so spravcu uloh alebo vseobecne z pc vdaka ktoremu mam procesor vytazeny na 95% v jednom kuse ??? spustil som si spravcu uloh klikol na zobrazit procesy vsetkych uzivatelov a nasiel som spusteny proces

nazov procesu, meno pouzivatela, procesor, pamäť, cesta k súboru,
: Procesy systémovej nečinnosti, system, procesor momentálne 99, 24k, .....,

tento proces sa mi neda ukoncit, vypisuje mi to ze operacia sa nedokoncila a operacia nie je platná pre tento proces....
neviete niekto prosim vas mi s tymto pomoct ???

to je v pořádku - procesor je vytížený 5%

v kolonce Procesy systémovej nečinnosti je zjednodušeně nevyužitý zbytek (správně tam můžou jet i úlohy spojené se systémem, přerušení, dpcs apod.)

důležitá je pro tebe hodnota ve stavovém řádku- využití procesoru

správněji to zobrazuje spíš process explorer ze sysinternals.

"Procesy systémovej nečinnosti, system, procesor momentálne 99, 24k, .....,"

Procesor v tomto případě není vytěžován na 99 %, ale naopak máš k dispozici 99 % kapacity procesoru. Nejedná se o vytížení, ale volnou kapacitu.
Procesy jsou prostě nečinné !

heh tak to som zle pochopil :)ale tak to potom aký iný súbor mi vyťažuje procesor na 95% ??? ak si pustím správcu tak mi tam dole vypíše využitie procesora 95% samozrejme že sa to mení ale pod 80 som ešte nešiel....ja tomu vôbec nerozumiem...pomôže preinštalovanie windowsu ???