Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou barevnou multifunkční tiskárnu Canon?

Zdravím, chci vás poprosit o radu. Chtěl bych novou tiskárnu (se skenerem). Slyšel jsem, že jsou dobré zkušenosti s tiskárnama cannon. Měl jsem HP a xerox - obě byly šílené.

Tiskárnu bych chtěl nějakou levnější, barevnou. Mohli byste mi prosím doporučit nějaký typ děkuju.

Změna předmětu, původně: Tiskárna cannon
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

To záleží také na tom, kolik toho hodláš tisknout. Já jsem si pro domácí účely zakoupil Canon PIXMA MP 490.Je to dvouinkoustová (dvoukazezová) tiskárna, tisknu tak 50 archů A4 za měsíc, mám ji již rok a zatím bez problémů. Fotky tiskne profesionálně.