Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Format Factory - nefunguje převod MOV do AVI

Dobrý den,

poprvé jsem chtěl programem Format Factory konvertovat soubor MOV z videokamery do souboru AVI. Výchozí soubor MOV měl velikost cca 11 MB, konvertovaný AVI jen 0,77 MB, konverze trvala 2 sekundy a je v něm jen úvodní frame. Volil jsem Střední kvalitu a velikost, video kódování bylo MPEG4(DivX), ostatní parametry byly defaultní (velikost, datový tok, FPS). Kde dělám chybu?
Prosím o radu, za kterou předem děkuji.

Změna předmětu, původně: Format Factory (host)

no většinou z kamer leze video stream mjepg a audio buď nekomprimovaný pcm, nebo komrimovaný mp3 apod. oboje umí jak kontejner mov, tak kontejner avi. takže to stačí přebalit

avidemux:
audio- copy
video- copy
kontejner- avi a uložit
---
pokud by to nefungovalo nebo chceš něco jiného, je třeba dodat víc infa.

edit// program super nedoporučím- holčiny oblbne tak, že (sice upozorní) dokážou narvat nekompatibilní stream do kontejnerů= lze se dopustit chyby, bo hlášky se nečtou.