Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tisk dokumentu s diakritikou

Ahoj, snazim se vytisknout jeden dokument v cestine uz asi hodinu a porad me to tiskne bez hacku a carek. Mam windows xp sp3 cz, office 2003 cz a tiskarnu HP deskjet 350. Nevi nekdo cim to muze byt?

Diky.

Pouzil jsem par vet z netu. Pokud to vytisknu jako novy dokument, pak vse je v poradku, pokud tyto vety nakopiruji do meho "nefunkcniho" dokumentu s obrazkem na pozadi, tak vytiskne se pouze pismenka íá a obcas ě. Z textoveho dokumentu to jde v pohode.

Tak konecne se mi to povedlo, vytvoril jsem novy dokumentu, vlozil stejne pozadi a text nakopiroval s notepadu, vytisk jsem to jako pdf a pak poslal to pdf na tiskarnu.
Ale porad nechapu cim to bylo a proc, zkusim jeste pro jistotu reinstalovat office.