Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Karaoke - Nahrání textu do skladby

Zdravím,
Mám 2.Dotazy.. 1. Prosím vás,můžete hodit nějaký odkaz v češtině na prográmek,kterej mi odstraní z mp3 zpěv ?
2. Taky programek,ale prozměnu,aby mi do toho náhral text,kterej,třeba zkopíruju z netu vložím a on se tam nahraje,a nejlíp,aby to vyplnovalo i ten text,při zpívání karaoke ..
Předem děkuji

Mno lze ... A těch programů je X ..

Určitě je můžeš vyjmenovat a určit i galaxii, v které se nacházejí.

Takže oddělit složky lze pouze je-li záznam vícestopý - používá se u filmového záznamu zvuku a u dabingu. Tam jsou ruchy, hudba a řeč na oddělených stopách. To ovšem nejsou MP3.