Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory

Ahoj, prosím vás, mám poměrně slabé reproduktory u laptopu. Chci si koupit ty přenosné, 2.0. Čeho si mám tedy všímat? Decibelů a toho kmitočtového rozsahu? Popř. poprosím nějakou hranici od kolika do kolika u čeho si mám všímat. Předem děkuji

přenosné, 2.0

repráky hrají podle objemu. částečně se dá pokles dolních kmitočtů dohnat bassreflexem, ale když začíná pokles už u 200hz, není moc co zachraňovat. kmitočtový rozsah uváděný u čínských výrobků je zásadně vylhaný a nereálný, ten nemá cenu číst.
jak píše předkolega: když to má zůstat přenosné, jediným fungujícím řešením jsou sluchátka.