Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit PC

Dobrý den..kvůli grafické kartě sem aktualizoval bios..vypadalo to že je vše bez problému..program chtěl restart PC..tak jsem restartoval..ale pc je nefunkční,nezobrazí se mi vůbec nic..a monitor skočí do ůsporného režimu..děkuju za jakkoukoliv radu..Martin

Že to bylo zase nějaké harakiri kvůli ati agp 3000-4000 ?

Pokud je ten bios vyndávací tak jde naprogramovat, pokud vyndávací není tak cena opravy nejspíš přesáhne cenu desku.Nicméně spravit se dá vše. Chtělo by to nějakého známého kdo se tím baví.