Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak schodit internet

Ahoj, chtel bych se zeptat jestli je nejaky zpusob jak bych mohl bez nejakych jinych naledku schodit dejme tomu na pet vterin internet na svem pc a pc pripojenych na stejny modem jako ja. dekuji za odpoved :)

pokud jsi admin, tak pres web management muzes resetnout...

Drsnak muze zkusit vyrazit jistic zkratem v el. siti ala MacGyver ]:) (pro mene chapave toto je mysleno jako vtip)

Baví se Alice a Bob.
"Tak si predstav, se se Cyrilovi podarilo shodit celou firemni sit!!!"
"On je tak dobry hacker?"
"To ani ne, je to admin a predevsim desnej debil..."