Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rotate me problem

Prosim o radu tykajici se teto aplikace (rotate me) mam nokii C5 (nedotykovy, bez pohyboveho/gravitacniho cidla) podarilo se mi na ni nainstalovat rotate me v 1.5 beta 2. Vse funguje az do te doby nez zacnu psat. Namisto pismen mi to haze cislice a nejde to nijak prepnout... Nevite nekdo co s tim mam udelat? Predem dekuji za odpoved!

Verze 1.5 ma stejny prolem= chci psat pismena ale pise to cisla. 1.5 beta 2 ma implantovanou napovedu, tak jsem myslel ze tam neco takovyho bude nebo ze to uz bude FIXnuty ale ono ne. jenomze vysi verze= 2 - 3 jsou uz jenom pro pristroje s pohybovym/gravitacnim cidlem... Autor je francouz tak nevim jak bych ho mel kontaktovat.