Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Office 2010 při každém spuštění mi naskočí konfigurace

Dobrý den,

Udělal jsem si upgrade z office 2007 na novější 2010. Instalace proběhla bez problémů. Ale při každém spuštění jakéhokoli programu z balíků mě obtěžuje konfigurace produktu. "Počkejte na konfiguraci produktu Microsoft Office 2010 Professional Plus v systému Windows". Velice mě to zdržuje při práci. V příloze přikládám screen.

Děkuji.

Ve verzi 2003 a 2007 to bylo řešeno přidáním klíčů do registru a to:

reg add HKCU\Software\Microsoft\Office\11.0\Word\Options /v NoReReg /t REG_DWORD /d 1
reg add HKCU\Software\Microsoft\Office\12.0\Word\Options /v NoReReg /t REG_DWORD /d 1

Možná,že když přepíšeš verzi na 14 (to je 2010) tak to možná půjde taky.

Dobrý den, měl jsem úplně ten samý problém. Ale pak jsem našel na jednom diskusním fóru tento návod:

Zkus tohle:
pravým tlačítkem myši na Tento počítač pak Spravovat, tím se dostaneš do správy počítače, kde si rozbal nabídku Služby a aplikace a klikni na Služby. V pravém okně si pak najdi text Office Source Engine. Tam zkontroluj stav. Pokud je tam napsáno zastaveno, tak dvakrát poklepej na tu větu a v otevřeném okně v záložce Obecné je roleta Typ spouštění, ten nastav na automaticky a pak ještě klikni na tlačítko níže Spustit. ´Pak dej použít.
Po spuštění aplikace Office už by ti měl konfigurátor naběhnout jen jednou a potom už by to mělo jít bez problémů. Snad to pomůže.

Mě to pomohlo, nevím zda jsi už našel nejaký způsob jak to opravit, ale tento zaručeně funguje. 8-);-)

vyzkoušel jsem vše doporučované, bohužel se nepodařilo problém vyřešit ... v mém případě se hláška s konfigurací objevuje jen na účtu guest, kde to právě vadí ... nejspíš zkusím odinstal + novou instalaci office

Taky mi Office píše tuto hlášku s konfigurací, ale žádný návod na opravu nezabral a co je nejhorší tak ne, že by mě to jen zdržovalo od práce, než se Word spustí, on se totiž nespustí vůbec. Konfigurace skončí, ale program se nespustí. :(