Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Multifunkční tiskárna do 8000,- Kč

Zdravím,
potřebuji poradit, jakou mám koupit laserovou barevnou multifunkční tiskárnu do 8000,- Kč. Nejvíce se na tiskárně bude využívat skenování a kopírování, občas také tisk barevných stránek (na tisk nebarevných stránek mám černobílou laserovou tiskárnu). Skener by měl být také barevný, ale u kopírky to není podmínkou. Oboustranný tisk není potřeba. Naskenované nebo okopírované dokumenty by měly jít buď okamžitě tisknout nebo uložit do počítače.

Zde jsem vybral nějaké tiskárny, které považuji za přijatelné. :)
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=7623 9#techparams
http://www.alza.cz/tiskarny/multifunkcni/laserove/ konica-minolta-1680mf-d114929.htm

Maximální cena tiskárny je 8000,- Kč, ale může být i nižší (třeba poloviční), důležitá je kvalita a dlouhá životnost. :) To platí i pro tonery. Ty by měly jít renovovat (za přijatelnou cenu). :)

Ocenil bych zhodnocení vybraných tiskáren, popřípadě návrh na lepší.

Děkuji za odpovědi a přeji pěkný zbytek dne.

ber to tak,že samsung je v týchto záležitostiach nováčik,ako je to z výdržou jeho tlačiarní ťažko povedať,možno samotné tlačiarne vyrába v skutočnosti nejaký kvalitný výrobca ako OEM partner,minolta je starý skúsený mazák,ktorý vyrába tlačiarne už velmi dlhú dobu,tam sa nemusíš báť,že zariadenia budú mať nejaké fatálne detské choroby,to už má minolta rokmi slušne odladené,samozrejme možnosti zariadenia sú priamo úmerné cene,takže ani u minolty nečakaj u lacnejšieho výrobku hi-end možnosti,ale solidnosť výrobku ako takého ano...

Dobře, díky za radu.

Co jsem se díval, tak tento model od Minolty nevypadá špatně a cena je přijatelná. :-)
http://www.alza.cz/konica-minolta-1690mf-d109859.h tm

Bohužel jsem nenašel, jak je to s renovací tonerů. Zkoušel jsem se dívat na stránky www.ecoprint.cz, ale nenašel jsem tam renovování tonerů, pro tuto tiskárnu. :-(

Jak vidím, tak o tiskárny se tu asi moc lidí nezajímá, jinak si nedovedu vysvětlit tu "akčnost" odpovědí. :-)