Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací Windows XP

Ahoj,

jsem počítačový začátečník a rozhodl jsem se přeinstalovat windowsy. Měl sem originál XPčka, jenže cd se serial keyem nemůžu najít tak mi ho poskytl bratranec. Nainstaloval jsem systém, ale nefungoval zvuk. Přesněji řečeno chce to po mě najít instalační soubor Status.msi.
Btw: Kodek jsem aktualizoval, tudíž jím to není. Poradíte mi? Díky moc !

Píše to : The feature you are trying to use is on a CD-ROM or other removable disk that is not available. No a v políčku browse mam vyhledat soubor s názvem status.msi, který nemam jak na tom CD, tak ani v PC

To originální CD jak jsem již řekl, nemám. Asi jsem ho ztratil.
Btw. Děkuju za Váš čas.

Tak buď jsi neudělal čistou instalaci (smazals disk?) nebo jsi už systém stihl zprasit (instalace tiskárny ? office?) nebo to cdčko z kterýho jsi to instaloval je sprasený. Dokud tam nic nemáš sehnal bych originál cd s servise packem 3 a nainstalovat to znovu s formátem disku.

Zvuk možná nejede pokud nemáš service pak 2 nebo vyšší.

Toho status.msi by ses měl zbavit za pomoci tohoto
http://david.wpmu.cz/windows/windows-installer-cle anup-utility-2-5-0-1-msicuu2-exe