Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se spouští v nouzovém režimu

Prosím všechny, kteří mi jsou schopni pomoci, ať se ozvou!
Mám problém, vrátil jsem se z dovolené a počítač se automaticky po startu zapnul v nouzovém režimu! Mám Windows 7, zkoušel jsem počítač restartovat, pořád to dělá, zkoušel jsem to vypnout i natvrdo. Pořád ale dělá to samé a spouští se v nouzovém režimu...
Zkoušel jsem i to, co mi radili v nápovědě, obnovení systému, nějaké zachytné body ale vždy problém byl vyřešen nebo nebyl nalezen. Pouze v jednom případě mi to zobrazilo, že problém nemohl být opraven, ale zase nikde nebyla nalezena chyba. A stále nouzový režim....
Už jsem z toho bezradný.
Pokud budete moci, pište prosím na můj e-mail freigang.misa@seznam.cz. Pokud ne, tak samozřejmě pište sem.

Jsem vděčný za každou radu.

Všem co mi pomůžou, MOC DĚKUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

S pozdravem
Michal Freigang

Trochu se s těmi vykřičníky uklidni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Změna předmětu, původně: Počítač se spouští v nouzovém režimu! Prosím pomoc!!!!!!!! (host)

Po startu systému spusťte příkazový řádek, rozdílně ve win xp a rozdílně ve win7 je zanořen v menu. V příkazovém řádku napište "msconfig" a dejte Enter. Poté zkontrolujte karty s možnostmi spuštění.