Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky reproduktor mám vybrat?

Ahoj, našla by se prosím vás dobrá duše, která by mi napsala, který z těchto reproduktorů je nejlepší? (pro ty, co se nechtějí vyjadřovat k tématu nebo mi se psát, že to za nic nestojí, tak prosím sem ne)...předem děkuji ochotnému člověku :)
--
MODECOM MC-2009
DICOTA Sound (Z17928Z)
PHILIPS SPA2210
PHILIPS SPA2201
GENIUS SP-M150 (31730950100)

Já to slyset nechci, protoze to vim....ja bych si rozhodne tohle nekoupil, ale segra chce holt k notesu nejaky malinky prenosny repracky, ktery jsou o trochu hlasitejsi nez jeji starej notes, tak ji to koupim...je ji to jedno...hlavne ze hrajou...jinak diky za odpoved...ale koukal jsem na Logitech V-20, co myslis ty, prijdou mi celkem dobry, i kdyz jsou docela velky.. :/