Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem automaticka zmena rozlisenia

Zdravim Vas.
Mam takyto problem s notebookom.. Mam nastavene rozlisenie na 1280x800, ale ked vytiahnem book zo zdroja, rozlisenie sa stale automaticky meni na 800x600. Mozem to skusat nastavovat kolkokrat chcem, zakazdym pri vytiahnuti zo zdroja mi nahodi zakladne rozlisenie + screensaver.. Neviem, ako to mam automaticky zmenit :/ Skusal som uz aj cez spustit:msconfig pri BOOT.INI ale /BASEVIDEO zaskrtnute nebolo.. za kazdu pomoc Vam vsetkym pekne daujem :)

Skusal som to pomenit v tych nastaveniach a nic.. povypinal som aj vsetky usporne rezimy, stale to robi.. skusal som nastavit notebook aj na vykon, nie pre vzhlad a usporu a taktiez ziaden ucinok..
A zacalo to robit po preinstlaovani windowsu.. Ono by to az tak nevadilo, len zacinam mat slabsi kontakt so zdrojom a zakazdym, ked sa nahodou zdroj odpoji, tak mi skace cela obrazovka raz vyssie, hned nato nizsie a zase vyssie rozlisenie..

Nejedná se třeba náhodou o notebook značky Asus? A máš nainstalovaný ten jejich software?

It's built into Asus's bloatware. When you change the power management type, it'll change as well I take it? It does this on my Asus laptop; you just have to change the settings to use a different theme then the one you are using.

Power4gear mam nainstalovany, mam ho aj zvoleny. Skusil som zmenit na hociktore ine, napriklad minimalna spotreba alebo maximalne nabita bateria, odpojil som zo zdroja, prehodilo rozlisenie, napojil spat do zdroja a znova sa to samo automaticky zmenilo na power4gear.. Taktiez som to skusal zmenit aj ked som bol odpojeny zo zdroja, stale to samo po pripojeni/odpojeni automaticky zmeni..