Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jake programy pouzivate?

Zdravim,
chtel jsem sezeptat, jake programy pouzivate pro udrzovani sveho PC, aby zustalo stejne pracovite a hlavne stabilni. €:?:
Je vhodna defragmentace? Cisteni disku a registru?....
(ja pouzivam SmartDefrag, RegDefrag, SupeAntiSpyware...)

A na čo chceš defragmentovať disk nejakým externým programom?
Štandardne má Win v naplánovaných úlohách spustenie defragmentácie disku pri nečinnosti.... Úplne stačí!
V dnešnej dobe moderných PC a "nových" Win Vista -7 žiadne zrýchlenie nepostrehneš...
Pravdu povediac pravidelná ručná defragmentácia mala zmysel pri Win95-98, Me...

jak už bylo řečeno, O&O Defrag má potenciálně uplatnění na WinXP, kde to s plánováním defragmentace bylo všelijaké a kde byla implementována starší verze defragmentačního nástroje od třetí strany. Nicméně od Visty je defragmentace interně plánována do doby nečinnosti a tyhle nástroje IMHO ztrácejí smysl.