Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční tlačítko na dvou klávesnicích

Zdravím, stalo se mi něco, co si nijak nedokážu vysvětlit.
Přestalo mi na klávesnici fungovat tlačítko pro psaní háčků a čárek (To, které je hned vedle Backspace), což je pro redaktora velmi nepraktická věc. Dnes jsem si tedy zakoupil novou klávesnici, zapojil jsem ji, nainstaloval, chtěl jsem něco psát, když tu jsem zjistil, že ani na nové klávesnici právě přivezené z obchodu nefunguje to samé tlačítko.
S něčím podobným jsem se v životě nesetkal a to si svůj PC skládám od nějakých 13 sám.

Máte, prosím, někdo nějaký tip, nápad?

Předem děkuji.

Trochu jsem se na to podíval. Klávesa je skutečně v pořádku, ale pokud je tam jen obyčejná čeština, nefunguje mi to tlačítko. Poté mám na výběr ještě další Češtinu (QWERTY), kde háčky a čárky fungují, ale jak už vyplívá z názvu, přehodí se mi Z a Y, což mi nevyhovuje.