Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při psaní se zablokuje touchpad.

Dobrý den, mám Acer Aspire One D255 s Windows XP Hoome SP3. Mám problém, že když držím nějakou klávesu, nejde hýbat kurzorem. Občas u her by se mi hodilo, aby to fungovalo. Ikdyž pustím klávesu, je tam dlouhá odezva a několik setin vteřiny pořád nemůžu kurzorem hýbat. Nevíte někdo, jestli to jde někde nastavit/vypnout? Díky

Presne tak, je to vlastnosť touchpadu, dá sa vypnúť v jeho rozšírených nastaveniac, pravý klik nad ikonou touchpadu alebo ovládacie panely.

Že jestvuje pravé tlačidlo myšky, spôsobuje mnohým userom obrovský problém. V Amerike oblúbené MAC-ky používajú iba jedno. Vedia prečo.