Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s wifi

Mám problém s wifi OvisLink AirLive WL-5450, vzdálím se o routeru 15metrů a už nemám signál. Máte někdo nápad jak vyřešit problém.

15m ve volném prostoru neznamená nic. podíval bych se jestli antény na straně vysílače i přijímače dobře drží.
norma b nebo g se nastavuje někde u wifi, tvůj ovislink nevedu, printscreenem nemohu sloužit.
někde tam by mohl být nastaven i výstupní výkon, pokud ho umí ap regulovat. taky si můžeš pomoct notebookem s netstumblerem apod - vzdaluješ se od vysílače/ap a sleduješ sílu signálu nepo pokles odstupu signal/noise.