Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth a PC

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat co dělám špatně.
Mám LG KP 500 a v něm bluetooth. Do PC jsem si koupil za 250kč bluetooth USB 638
Nainstallují se ovladače, spojí se PC s mobilem, nastaví se COM porty (3-4) a když chci odeslat z mobilu soubor, tak mi to napíše: "Odpojeno" a neodešle se to.
Děkuji za pomoc

Ne, ale jak jsem psal. Ten program je na dvě věci a nejsi ani první a ani poslední, kdo Bluetooth prostě nerozběhá. Měl jsem dva BT krámy (oba noname, oba za dvě kila) a u obou byl onen program. Prostě to nefungovalo, mohl jsem to instalovat/odinstalovávat pořád dokola a nic. Třetí v řadě byl jiný noname bez nějakého pitomého programu, jen to přidalo do "Tento počítač" odkaz na "My bluetooth places" a cosi do ovládacích panelů a voilá - bez problému, fungovalo to jak mělo.
Myslím, že se s tím drbeš zbytečně.

Dcéra si dávnejšie kúpila BT a k tomu bol Blue Soleil.Nakoniec sa mi to podarilo zprevádzkovať, ale skoro som prišiel o nervy.Po tých skúsenostiach so kúpil Belkin a ten je absolútne bez problémov.Takže pokial máš trpezlivosť a čas, tak sa ti to možno podarí. :-)

Tak to ti asi neporadím.Bolo to už dávno, čo som mal tú česť.Ono by to malo fungovať po inštalácii a spárovaní-teoreticky, ale skutočnosť je niekedy iná.Skús to odinštalovať a nainštalovať znovu, poprípade dať BT do druhého USB.