Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - automatické aktualizace. Jak zapnout?

Dobry den,pri instalaci Windows 7 jsem nezskrtnul policko "po pripojeni k siti automaticky stahovat aktualizace" vse funguje jak ma,ele stahovani aktualizaci je stale vypnute i pi nastaveni rucne nebo automaticky se mi nestahnou.Jde to dodatecne nejek zapnout,diky za radu.
Změna předmětu, původně: Windows 7 (mif)

Tohle vse jsem zkousel,zadal jsem automaticky stahnou a nainstalovat aktualizace nebo stahnout a zeptat se zda maji byt nainstalovany a porad stejny vysledek.potvrdim OK a stale jsou cervene,joko ze vypmite a nejdou zapnout.