Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bios nenajde nový hdd

Koupil jsem si nový hdd samsung hd253jg 250Gb ale bios ho nenajde. Pokud ovšem nabootuju Knoppix (linuxová variace - nepotřebuje ke svému chodu pevný disk), tak ten ho detekuje a dá se s ním normálně pracovat.
Problem je v tom, že když bios nenajde ten disk tak se mi nanabootuje windows.

Moje konfigurace
Základní deska ASUS a8n-e
Grafická karta nvidia geforce 6600gt 128Mb
procesor AMD 2GHz
1Gb RAM
Zdroj 350w

Další možnost je disk zkusit vrátit a vzít jinou značku. Popravdě si už ale nevzpomínám co na tom jelo nejlíp /otázka jestli by to platilo i teď/.

Já si právě ani za prase nemůžu vybavit jestli tam ten minijumper pořád je...A to sem jich měl v ruce dneska tak 5. Dál si nejsem jistý jestli ta nf4 nejela dobře jenom se seagatem.