Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 několik problémů.

Dobrý den mám několik problému.

1)Jak zaheslovat složku ?

2)Jak odstranit položku z Windows Firewallu když nejde kliknout na odstranit ?

3)Jak nastavit vzhled ? Nemyslím tím "pravvým na plochu", ale existuje takový příkaz, který se zadá do startu a vyjede vam prográmek na detailní editaci vzhledu. (Takovýto článek byl podrobně sepsán na digitálně.stahuj.cz)

Děkuji všem za rady :)

1 - neries, alebo sa pri reinstale necuduj, ked budes musiet na zaheslovane data zabudnut. Certifikat mas exportovany?
2 - bud nemas potrebne prava alebo to mas nejako pofakovane. Pretoze toto musi ist ak je vsetko OK
3 - o tom som v zivote nepocul a pochybujem o tom. Vzhlad si nastavis tam, kde pises, nic ineho neni treba.