Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adobe Reader - nelze tisknout na síťovou tiskárnu

Nedaří se mi zprovoznit tisk na síťovou tiskárnu z Adobe Readeru (verze 9 i 10). Mám nainstalovanou tiskárnu se správným ovladačem. S jiných programů jako je Word tisknout jde. Když potvrdím tisk, tak se ten dokument zobrazí ve frontě se stavem zařazování a po chvíli zmizí nebo se tam rovnou neukáže nic.

Poradil by mi prosím někdo s tímto problémem?

od verze ar9 se ten krám choval na některých firemních instalacích divně. podezřívám ho ze zločinného spolčení s antivirem nebo fbi na druhém konci světa - doba vytištění byla několik minut, případně to tisklo čínské čtverečky.
nepomohlo žádné nastavené v ar které zrušilo kdejaké síťové choutky. myslím že ani v prohlížeči událostí nic nebylo, co by to vysvětlovalo.
ovšem naše firemní instalace xp byla taky pěkně vypečená, těžko říct co bylo vlastně příčinou.
ostatní alternativní pdf prohlížeče a ar7 fungovaly normálně.