Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox 360 slim

Zdravíčko,
chtěl bych připojit Xbox 360 slim (obrázek portů 360.kombo.com ... ) , který je momentálně připojený přes HDMI s monitorem s TV tunerem (porty www.pcgameshardware.de ... ) tak aby mi šel zvuk z Xboxu při hraní, tak i při klasickém sledování TV zvuk z bedniček images.devshed.com ... to je hlavní problém, a další je pokud by ještě šlo připojit k tomu nějak NTB acer (www.benchmark.pl ... a druhá strana img528.imageshack.us ... )

Moc Děkuji všem co se pokusí poradit, a prosím odpusťte si narážky. Petr

narazku dostanes hned za najdebilnejsie povkladane odkazy na stranky, ake som kedy videl. Ocividne si necekoval ci to aj funguje....

Chces prepojit xbox s TV alebo s bednami? chces prepojit book s xboxom alebo s bednami?
Kedze ani boh nerozumie tomu co vlastne chces, napis to este raz ako clovek.