Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem detekování velikosti paměti

zdravim, dal jsem do pc 2 ramky 256 mb a při startu píše jen 396 mb, ve spravci to same, program aida detekuje 384 mb taky, ale zaroven vidi, že tam jsou 2 kusy 256 mb ramek. kde je problém? díky

To spolu nesouvisí. Vytáhni ty moduly, vyčisti kontakty, vyčisti paměťové banky (vyfoukat a "vytřít" složenou bankovkou). Je nesmysl, aby se jednou detekovalo tohle a podruhé tamto. Ukazuje to na nekompatibilitu jednoho z modulů, špinavé kontakty, nebo problém s řadičem paměti.