Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení HDMI

Veselé Vánoce :-D
Tak jsem si koupil HDMI kabel po radě prodejce televizí s tím, že si propojím PC s LCDtv. Nikdy jsem nic takového nedělal, tak mám vážný problém. Nevím, kde je HDMI port na PC:-D. Je možné že by tam nebyl nebo, že by byl jen uvnitř na grafické kartě? Graf. kartu mám Nvidia GeForce 8600 GT.
Díky za rady, já fakt nevím co s tím :-D

A ked pojdes kupovat pneumatiky tak si kupis nejake na ferrari a potom doma zistis ze mas skodu favorit? :)

HDMI neni nikde vnutri, bud na grafike je alebo neni (na tvojej nabeton neni). Tvoja grafika by ale mala mat DVI, a DVI sa da jednoduchou redukciou (alebo kablom DVI-HDMI) napojit na HDMI. Zvuk ale potom budes musiet prepojit extra kablikom zo zvukovky do TV a TV by musela vediet pustit obraz z HDMI a zvuk zo vstupu zvuku, zavisi od TV (viz navod k TV)

Super, obraz mám propojený jako jednu plochu (režim Klonu mi nevyhovuje, rozhazuje mi to rozlišení na PC), ale mám jiný problém - nevidím, jak s nějakým objektem manipuluji na TV. Je nějaká možnost, jak sledovat co dělám na druhém monitoru řekněme v nějakém zmenšeném okně v PC? :-D