Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gaikai,Onlive

Zdar,slyšel jsem o těcto dvou programech kderý umožní rozjet naročnou hru i na slabým PC Fungují už tyhle programy?

O tomto pisal Rybka prednedavnom a ja som to niekde rozvinul na poradni a vidim v tom velku buducnost aj ked prave vdaka tomu si napisal aj clanok o kolapse internetu.
Keby sa rychlejsie rozvijala kapacitne internetova infrastruktura tak bude z toho raz velky biznis.