Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BSOD

Dobrý den. Postihlo mě BSOD. V prohlížeči to vypisuje: Kód chyby 1000008e, parametr1 c0000005, parametr2 bd037c73, parametr3 f75f66fc, parametr4 00000000.
Poradí někdo? Díky.

aha :-D Tak zpříčiňuju to já a to tím, když mám spuštěn VLC player (na celý monitor) a zmáčknu kombinaci kláves pro uzamčení účtu win+L, z čehož se stane BSOD. Asi toho není normální chování, že?

pokial je aktívny vlc,je aktívny celý grafický subsystém,všetky directX/directshow/wdm kompatibilné kodeky,filtre,dekodery,zapisovanie obrazu a videooverlay vrstvy,pokial to nekorektne utneš zamknutím účtu,tak sa nediv,že to vyvolá za určitých okolností kolaps...