Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bude stačit zdroj?

Dobrý večer,chci se zeptat jestli bude stačit na mojí starou sestavu zdroj Eurocase 350W (vůbec jedna z nejhorších značek,vím)...bylo by to jen dočasné řešení

CPU Intel Dual-Core E6300 2,8Ghz
GPU ATI ATLANTIS SAPPHIRE 256Mb
RAM 512Mb Kingston
DVD-RW LG
CRT Monitor (Samtron 76e)
HDD Seagate 40gb

Časem chci dokupovat věci(hlavně zdroj,hdd,RAM,GPU,a možná monitor)...

Má sestava
AMD Athlon 4800+ X2 2,5GHz
Grafika - GEForce 8400GS
RAM 2GB
Monitor je stará plečka,někdy také nazývaná TELEVIZE :D Také Samtron
HDD 500GB

Tahá mi to zdroj 210W už čtyři roky bez problému ...

Samsung Samtron 76E - 17"
Rozsah horizontálních frekvencí [kHz]: 30 - 70

vyhoď to, neumí to použitelný refresh který by neškubal oči.
většina populace je pc negramotná a nechává si výchozí vzhled windows s bílým pozadím oken, tím si koledují o zničení zraku - zvlášť s nízkým refresh to dost vadí.

Jestli vyhoří zdroj mi je tak nějak jedno ...hlavně aby se nestalo nic se zákl.deskou

to ti nezbývá než se modlit. nikdo ti nezaručí co se stane, pokud odejde šmejdský zdroj s poddimenzovanými součástkami.