Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nove melodie midi

Neviete mi poradit nejaku stranku na stahovanie novych melodii midi (pochopitelne zadarmo). Ja som par poznal, ale vsetky zrusili.

[mod]Změna kategorie z "Pokec"... (L-Core)[/mod]

hehe - jsem vic jak potesen :-) - alespon nekdo vyuzije polyfonic... - no jsem zvedavej jak se vam bude libit My-mobile - v nejblizsi dobe pod nej polyfonic spadne :-) ale hlavni admin budu porad ja a z polyfonicu vam dam primej odkaz do polyfonni sekce... ;-) vlastne o nic neprijdete - jenom se zmeni design a pribude vic veci. Preju prijemny stahovani ;-)