Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem návrh pc sestavy

dobry den,chtel bych vás poprosit jestli by me nebyl nekdo tak ochotnej navrhnout hení pc sestavu do 10 tisíc,byl bych rád kdyby tam byla grafarna Nvidia natu si celkem potrpím diky moc .
Změna předmětu, původně: návrh pc sestavi
Sorry, ale na tu hrubku se nedalo koukat (DWarf)

A to chceš i s monitorem?Doufám že ne.Za 10 tis toho teda moc nekoupíš a herní sestavu už vůbec ne a pokud chceš grafika Nvidia kvůli physx tak ti to stejně bude k ničemu protože tak slabá karta to stejně nevyužije raději si ještě něco našetři nebo jsem vypiš sestavu co máš teď třeba by se dalo něco použít

nedela me problem priplatit 5000kc ... to me problem nedela .. jenze ja to chcu hlavne na cs 1.6 abych tam fakt dosahl co nejvetsiho vykonu (fps100). na nejake novejsi hry jako je napriklad mafia atd.. to nepotrebuju nejak obzvlášt fakt jen na to csko nic jineho nehraju. diky moc