Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení TV a PC

Mám TV Panasonic TX-L32S20E a PC s grafikou Ati Rage 128s D-sub výstupem. Na tv je D-sub vstup. Pokud dám rozlišení 600x800 tak se to na TV zobrazí, ale 1920x1080 se nezobrazí. Už si nevím rady.

To umí, ale není to širokoúhlí. Tedy ne že by mi na to až tak záleželo, ten počítač t tý telce je jen na net a mejly, na to ta stará vykopávka stačí bohatě, já jen že když to je připojený k telce 16:9 tak by bylo hezký kdyby to ta grafika uměla taky 16:9. Ale jestli ne, tak se z toho nezblázním.