Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalování operačního systému

Ahoj,
plánuju se rozhnodnout přeinstalovat systém. Měl bych k tomu pár dotazů, takže vás prosím o vaše rady. Předem děkuji.

(WV)

1) Celý disk mám zformátovat až při instalaci?
2) Mám disk rozdělen na dva oddíly, jak z toho mám udělat nazpět jeden, opět při instalaci?
3) Co říkáte na programy, které uloží všechny ovladače hardwaru, fungují dobře?
4) Můžu nějak změnit oné "Program Files"? Chtělo by to nějak před začátkem, než se mi tam naparádí Windows Movie Maker aj., chtěl bych si to totiž hezky rozdělit na Software a Hry.
5) Je nějáký způsob, jak neinstalovat Windows MM a obdobné Windows programy?
6) Pokud mám verzi Windows, u které mi řekli, že se může přeinstalovat 3x na různé počítače (tzn. koupím počítač, nainstaluju, pak to odinstaluju a počítač vyhodím, koupím nový a nainstaluju), počítá se i tohle?
7) Máte ještě nějáké jiné tipy, kromě toho, že bych si měl všechno co chci zazálohovat?

Znovu díky za rady.

Jediné, co riskuješ je ztráta času a DVD.

doufám, že myslíš prázdné DVD, na které asi nějak vypálím to upravené ISO

Použít DVD se servicepackem, nebo ho integrovat.

DVD se servicepackem nemám a podle těch anglických návodů se docela bojím, navíc bych musel nějak integrovat SP1 i SP2, nevíš o nějákém návodu v češtině?