Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nereaguje MB

Dobry den.Asi před týdnem mi odešel procesor. Včera jsem dostal nový AMD athlon II X2 250, 3.0 Ghz a 2Mb cache. Jenže když jsem ho vložil do desky tak se při spuštění nespustil monitor...a to ani když jsem zkusil připojit monitor na integrovanou kartu. Základní deska je od září nová. Nevíte čím by to tak asi mohlo být ( Když nevezmu v úvahu spálenou základovku, což možná bude) ale co bych mohl vyzkoušet ještě dalšího mimo reklamace nejspíše?
mam tam 2Gb Ram DDR2 800 Mhz a Grafiku ATI HD 3650 512 MB
Deska je to tahle :
gigabyte-m68m-s2p-d149184.htm

a Cpu :
http://www.alza.cz/procesory/amd/amd-athlon-ii-x2- 250-d153958.htm

mockrát díky

po zapnutí se neozve žádné pípnutí? samozřejmě oddělat bok bedny.
hdd projevuje nějakou aktivitu, nebo je úplně mrtvý?
čím mohl odejít sám od sebe procesor - a nic jiného přitom?
jestli máš starou základní desku na vyhození, do které ti pasují ddr2 paměti, můžeš je vyzkoušet. (pozor - vadnými paměťmi dobrou desku zničíš)

po zapnutí se neozývá nic...ale to nedělalo ani předtím protože nemám připojený speaker...hdd se při zapnutí pc rozjede úplně normálně jakoby vše běželo jak má ( podle zvuku). a procesor který sem měl předtím se začal z ničeho nic přehřívat a když jsem po několika pokusech s teplovodivou pastou jej zkusil vyndat tak sem zjistil že je nalomený jeden z těch zlatých kontaktů zespoda procesoru...a při dotyku úplně odpadl...ale je možné že ten procesor blbnul už od předchozí desky která vyhořela a procesor to přežil...dle opraváře prý v pohodě tak jsem jej dál používal do této desky a vše jelo jak mělo dokud jsem si nepustil novější hry (COD black ops a nfs hot pursuit) tam to přestalo zvládat a vypínal se sám na přehřátí...